| DeliaaaMary a întrebat:

Mi-am downloadat niste moduri pentru sims. Unul dintre ele, mi-am luat o casa. Dar unde o pot gasi? Cum pot locui in ea? Apoi mi-am luat tablouri, dar nu le gasesc acolo la locul lor thinking Ma puteti ajuta va rog!

2 răspunsuri:
| KatlynKim a răspuns:

Dupa ce le-ai downloadat trebuie sa le bagi in electronic arts->sims3-> downloads. Faci un folder si acolo pui ce ai descarcat si ii dai extract file.
Cel putin asa procedam eu la sims 2 laughing
Dar fi atenta ca nu toate merg. Daca iti instalezi prea multe in continuu fara sa verifici daca iti merg s-ar putea sa nu iti mai mearga jocul [eu asa am patit] si o sa trebuiasca sa le stergi pe toatewinking

Sper ca ai inteles cat de catlaughing

| DeliaaaMary explică:

Sims 3, am uitat sa spun.