| Asadarsiatat a întrebat:

O idee draguta pentru ziua tatalui meu in varsta de 48 de ani? ceva in familie, micut, si in urma careia sa ramana amintiri frumoase.
p.s. stau la bloc. Multumesc!:*

4 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Ai putea sa pui intr-o rama o poza cu voi toti din familie, sa ii cumperi ceva dragut si simbolic pe care sa il pastreze mereu si ii aduca cu drag aminte de tine, sa ii organizezi o mica petrecere cu familia, s-au de ce nu ai putea sa ii scrii si o felicitare micuta in care sa ii scrii tot ce simti pentru el si tot ceea, ce mai vrei tu.
Parerea meathinking
Si app la multi ani tatalui tau si multa sanatate kiss!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un album foto care sa trezeasca amintirile prafuite de vreme, un tablou, un tort...toate ar lasa urme in tezaurul amintirilor.

| Own3r a răspuns:

O mica surpriza...Un tort cativa prieteni... Ceva restrans.

| Nudamnume a răspuns:

Pai incearca ceva matur, care sa-l emotioneze dar sa fie si distractiv.Bafta!