| DannY09145 a întrebat:

O întrebare pentru adolescenți, cati bani cheltuiti intr-o zi normala fara/cu scoala, sau în weekend?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Genul de intrebare la care scuze ca iti zic dar nu prea vei gasi raspunsuri sincere si corecte, pentru ca omul mai ales sub anonimat are tendinte narcisite ...in toate planurile
am intrebat eu acum cativa ani ce masina are fiecare si putini au fost sinceri fata de acea intrebare, multi au dat raspunsuri cu 'avioane' si fel si fel de minunatii pe care ei le doreau sau visauwinking

1 răspuns:
| Felissa13Eden a răspuns:

Cand eram in liceu, aveam buget de 50 de lei pe saptamana, dar cheltuiam foarte rar din ei. Mai luam cate un suc o data la nu stiu cat, sau ceva de mancare. Ii strangeam mai mult sa iau ce am nevoie: produse de igiena, haine, carti. Dar s-au schimbat vremurile, adolescentii primesc acum bani de la parinti pe saptamana mai mult decat face un adult la munca : ))