| AndreGeorgi a întrebat:

O mama si o fiica naufragiază pe o insulă ????️
Acolo dau de o persoană de culoare
După cateva luni de relatii sexuale cu locuitorul acelei insule mama ii spunea fiicei: "verișoara" iar fata o striga pe mamă "sora mea"
Ce se întâmplase?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Irelevant.

| MistarGoGu a răspuns:

Are relevanță culoarea? Era un străin! Daca mama fetei făcea sex cu " străinul " copilul rezultat Era frate / sora cu fiica ei! Daca fata făcea sex cu " străinul " doamna *( mama ) devenea bunica fata de acel copil!
Ce spui tu acolo NU prea Are legătură cu relatiile de rudenie si cu dreptul! Relatiile de rudenie sunt DOAR prin descendentă! Părinte 》 copil 》 nepot 》stranepot...