| JustMeBăi a întrebat:

Ok de halloween m-am gandit sa fiu vampirita, am o pelerina neagra superlove struck dar in rest nu stiu cu ce sa ma imbracthinking si nu vreau sa cumpar costum de la magazin. dati'mi si voi idei:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din moment ce esti vampirita se presupune ca trebuie sa te imbraci in culori destul de inchise.Totusi,pe sub pelerina neagra iti poti lua o camasa alba, cat mai simpla, iar jos o pereche de pantaloni tot negru(nu cred ca ai sugera vampirism purtand o fusta, si daca te decizi totusi asupra unei fuste, sa fie totusi mai lunga).Incaltamintea...cat mai lejera thinking Pantofiori, cizmulite, in functie de ce ai. Pont: sa-ti ciufulesti un pic parul, daca vrei cu adevarat sa dai viata acestui personaj. Da`te cu rimel strident si creion.Personalizeaza`ti toata tinuta dupa propria vointa, da`ti drumul la imaginatie! Distractie placuta iti doresc! O zi buna!

6 răspunsuri:
| Morphine21 a răspuns:

Un costum de baie dintr'o piesa, ciorapi din aia cu patratele(eventual daca nai din aia taie din aia obistuniti negri si da cu lac de unghii sa nu se rupa mai tare) accesorii si in piciare botine sau cizme lungi.
happy hallowen
>:d<

| JustMeBăi explică:

Mda s-a amanat petrecerea din cauza ca azi facem orestraight face... dar oricum mersi de idei>big grin

| Adella05 a răspuns:

Pai ar merge cu pelerina o rochie mulata rosie sau chiar si neagra si niste cizme mai inalte sau pantofi.
Sa te machezi cu negru si daca ai sa te dai cu ceva pe fata sa ti se vada pielea mai alba.

Si nu uita coltiiwinking.

| Sergiu2609 a răspuns:

I-ati un tricou negru pe care sa scrie "i like twilight" si gata laughing, hmmmm improvizeaza niste aripi negre cu puf big grin gen liliac.niste manusi din dantela big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru apreciere Missyrockgirl.

Sper ca ai avut o petrecere frumoasa de Halloweenhappy

Numai bine!