| luri a întrebat:

Pentru fete : voi ce va luati de mancare cat timp sunteti la scoala ca sa nu va ingrasati? in afara de fructe! raspuns repede! happy

6 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

De fapt ideea ar fi să mănânci dimineaţa până te saturi şi restul zilei mai puţin.Deci nu te sfii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mananci regulat, normal, atat cat ai nevoie nu te ingrasi. De exemplu mananci un sandwich consistent la ora 11.
Poti sa-l faci cu paine neagra daca vrei si nu pune in el branza topita sau margarina. Nu sunt sanatoase, deci n-ar fi bune la dieta.
Evita sucurile acidulate, bea apa plata, ceai sau sucuri stoarse de tine.
Bafta!

| val31989 a răspuns:

Eu mananc acasa, si la scoala imi iau numai fructe si biscuiti (nu intotdeauna).
winking

| MetalForever a răspuns:

Pai,nu sunt fata...dar cea mai buna optiune ar fi sa-ti duci ceva de mancare..nu te ingrasi de la nimic daca nu-i in exces..si sa fie mancabilawinkingrolling on the floor)

| gaby5995 a răspuns:

Eu mananc dimineata si la scoala nu mai mananc.

| tombraiderunderworld a răspuns:

Mananca dimineata. Si la scoala ia-ti doar apawinking. sau poti sa-ti iei sanvis ca nu ingrasa. sau biscuiti :*