| karolincik a întrebat:

Plizzzzzz o descriere a naturii funda la toti

Răspuns Câştigător
| Sabb1653 a răspuns:

Fantasma.

7 Mai. Pur si simplu noaptea aceasta pare sa fie mai speciala. Tin ochii intre deschisi privind cu nedumerire cerul. Luceafarul domina ca de obicei orizontul. Iarba e atat de umeda incat atingerile parca ma azvarla in abisul unei mari. Pasesc cu mintea spre umbrele padurii. E ceata dar tot acel intuneric este mai puternic definit. Si cred ca ochii.mi joaca feste, vad doar licariri pe ape si.aud doar pitpalacul iar trupu.mi incetineste. Atunci, imi dau drumul brusc pe spate s.aterizez in realitate.
Nu e foarte reusita, am facut.o acum pe moment si asta.i tot ce mi.a trecut prin cap. Sper sa te fi ajutat happy