| demi_7148 a întrebat:

Sall
ma puteti ajuta cu un sfat va rog frumos si dau fundita. i-mi place de un baiat dar acel baiat nu ma baga in seama, ia alte fete in brate in fata mea si ma enerveaza ca nu vb cu mine si cand ii spun ceva el nici nu se uita si nici nu i-mi raspunde.
eu i-am spus unei fete din clasa ca il plac si cred ca i-a spus lui.
cum pot sa-l fac sa creada ca nu il plac si ca asta a fost doar un zvon?

2 răspunsuri:
| Diana_3108 a răspuns:

Pai
sa pari ca nu`ti pasa cand e cu alea
sa-ti gasesti si tu un baiat cu care s afaci ce face eelsmug
sa-l ignori si u
nu`i dat deloc atentie
si chiar baga o minciuna ca ai vb cu un baiat pe mess de altundeva
si spune la toti s a sa ajunga la el
s gata
:d

| ioana_9955 a răspuns:

Sa-l ignori si sa nu te uti la el cu dragoste