| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Am vazut ca de ceva timp cand ma vad cu doua fete...ele se cunosc intre ele,dar nuprea stau impreuna.
Prima fata: Am iesit intr-un weekend cu ea si cu inca un prieten pe afara,am mers in parc ne-am intalnit cu mai multi,iar ea statea mai mult pe langa mine in parc(la leagane,in aparate de fitness amenajate in timpul liber.)I-a dat unei fete rolele sa se dea,iar eu i-am zis hai sa te iau in spate,nu te scap,ne-am plimbat la care ii face baiatului cu care am fost in parc daca ne face o poza,ne-a facut poza(a zis ca nu o pune pe facebook ca e gelos iubitul ei). Dupa o saptamana tot intr-o duminica,plouase afara, iar ea imi daduse mesaj sa ma intrebe daca sunt pe afara, i-am zis ca sunt si am mers pana la ea in cartier.Erau mai multi baieti mai mici la varsta decat mine,iar ea a vrut sa fac din nou o poza cu ea(pe aceasta a pus-o pe facebook),iar de la un timp de cand a vazut ca o fata m-a imbratisat,a inceput si ea sa imbratiseze(nu doar pe mine si pe baiatul care era langa mine),ieri seara am intors capul in aceeasi directie spre ea si ne-am atins putin,iar ea a inceput sa rada happy.(Ma place sau vrea doar sa fim prieteni apropiati,mentionez ca am intrebat-o anul trecut prin decembrie daca vrea sa fim impreuna,iar ea a raspuns ca nu.)
a II-a fata: Vorbim pe mess mai glumim despre anumite chestii,am ajuns la o discutie cand trebuie sa ii datorez o ciocolata happy,pe facebook am pus o stare, ea a dat comment ca trebuie sa ii dau o ciocolata, la fel si prima fata(a zis ceva de genul pentru euu

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Pai si care-I intrebarea?! Daca te intrebi cu cine sa ramai, desi nu vad de ce te-ai intreba asta caci cea de-a doua fata e nelalocul ei, eu as allege-o pe prima, bineinteles. Continua sa vorbesti cu ea, iesi afara strict cu ea, fara alti prieteni pentru a putea retesta tereneul. Daca tu o placi, ea te place, poti incerca sa te apropii mai mult de ea. Poate-poate... Succes!winking