| bogdan_3161 a întrebat:

Cum ati tras prima data in voi, la tigari ma refer.eu nu reusesc deloc de fiecare data cand vreau sa trag in mine tusesc.cum as putea sa invat?
Nu vreau sa aud ceva de genu.Nu te lua.bla bla!

Răspuns Câştigător
| peacla a răspuns:

Expiri aerul din plamani, tragi un fum tragi un pic de aer ( la partea asta o sa ti vina sa tusesti) si dup aia expiri si aerul si fumul. daca incerci d 3-4 ori o sa te obisnuiesti si n o sa mai tusesti, bafta(cu toate ca nu i un lucru bun, dar in cele din urma ii hotararea fiecaruia). am vazut pers care n or fumat in viata lor, n or baut, n or avut o alimentatie bogata in grasimi si or murit.fiecare are norocul lui.live your life, dar fara excese.

3 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Tragi fumul in gura, apoi il inspiri in piept... prima data doare... esti ca o virgina, dar trece. si ai sa vezi ce repede se duc banii pe tigari. ma rog, o viata avem.

Răspuns utilizator avertizat
| ciao a răspuns:

La inceput e greu! Si putin dificil! Dar cind tragi inchipuetzi ca te miri de ceva, si respiri adinc! Nu tine mult! E normal sa tusesti! Dar cu timpul va trece!