| AnonymousM a întrebat:

happy Cum se numeste strada din BUCURESTI, sector 1, George sau Gheorghe Missail? big grin... [Raspuns serios, daca va rog happy + Funda!]

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

" Fiind copil, pe străzi cutreieram/Şi-am nimerit şi prin această zonă"... Ştiu precis că de la Piaţa Domenii, în sensul către Piaţa 1Mai,( pe Bulevardul 1 Mai- nu ştiu exact cum se mai cheamă acum) e cam a doua sau a treia la dreapta, şi se numeşte Gheorghe Missail. Deci Gheorghe...
Mişule, să trăieşti şi "La mulţi ani!, ocazionat de ziua de ieri.