| Marko556 a întrebat:

Salut, de curand mi-am facut un CV online pe site-ul CV-RO.com si mi-a cerut 5 lei pentru el, am platit si de atunci imi apar o data sau de doua ori pe saptamana niste tranzactii toate de pe site-ul ala, toate de 99 de lei, doar ca eu nu mai am bani pe card si nu are ce sa imi traga …. oare ce ee de facut, pot bloca cumva tranzactiile de pe site-ul ala?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Discuta cu cei de la banca la care ai cardulwinking
CV-uri poti gasi sa faci gratuit online, uite site oficial https://europa.eu/europass/eportfolio/screen/cv-editor?lang=ro

1 răspuns:
| Anonimboy111 a răspuns:

Iti fura banii, nu trebuia sa dai datele cardului pana nu stiai sigur ca e site legit, si din pacate ba da poate sa ti traga bani si sa ai cardul pe minus si e grava rau situatia.