| anonim_4396 a întrebat:

Eu, ascult rap, si ma imbrac specific acestui stil.Stiti voi, blugi largi, hanorace mai larguţe, tricouri la fel, fullcap, skate shoes sau iarna bocanci.
Parearea mea este ca nu prea stiu să ma asortez, cred, si de aceea as dori niste sfaturi(in special la fete), sau cum sa fiu si cu stilul asta dar si la moda, ca sa se uite fetele la mine ca sa zic asa.
Pana acum nu am avut prietena, si cred ca din cauza acestui stil, dar nu ma pot lasa, reprezinta mult in sufletul meu.
Cam ce le place fetelor? Cum sa fiu imbracat sau sa ma comport?happy

Răspuns Câştigător
| Buuff a răspuns:

Hei merci de sfat.acum incerc sa te ajut si eu pe tine happy la asortat nu e greu negru stii ca merge cu orice alb la fel.roz nu te imbraci. galbenu merge cu verde albastru.rosu cu albastru. verdele cu galben portocaliu.gri cu multe : mov roz rosu...
pai ar fi bine sa te comporti frumos cu o fata dar sa nu exagerezi parand lingusitor si afemeiat happy.sa fii si glumet (cu glume bune nu proaste exemplu palme la cur sau d'astea [ doar daca iti place de o curva s-ar putea sa mearga chestia cu palmele la fund]. din cate am observat multe sunt moarte si se indragostesc si dupa "freza" baiatului...(nu stiu de ce avem slabiciunea asta ).nu stiu mie de exemplu imi plac rapperii dar sa nu fie pletosi dinaia big grin ci sa fie cu parul in toate directiile scurticel (mi se pare ca sunteti draguti rau cu parul scurt ) laughing depinde si de gustul fetei repective. imbracamintea nu conteaza cat conteaza caracterul happy. multa bafta happy