| Hamster_8246 a întrebat:

I-am spus unei fete pe mess ca o plac dar nu a raspuns si era pe mess.Acum merg cu ea la o plimbare si nu stiu cum o sa reactioneze? Oare ce va face? fundita!

Răspuns Câştigător
| Cristina_3547 a răspuns:

Pai...depinde.Ori s-a intimidat fata si nu a stiut ce sa-ti zica, ori pur si simplu i-a picat netu, messu etc.
Daca ai curaj si atitudine, mergi inainte. Abordeaz-o mai mult cand va intalniti in real life ca sa vada si ea ca e chiar pe bune.Cu niste glume, niste atingeri, priviri, sti tu, o sa cada in plasa tongue
Sau poate e atat de timida (sau nu te place...) incat o sa se comporte cu tine ca si cum n-ai exista.Atunci ia-o de-o parte si spune-i ce are de gand, sa-ti dea un raspuns.
Dar daca o sa-ti rada in nas sau o sa zvarneasca zvonuri despre tine, spune-i ca era o gluma, ca o luai la misto, ca n-ai sta tu cu cineva ca ea, razi de ea...Dar in fata, nu pe la spate. tongue
Succes si atitudine!

3 răspunsuri:
| Casica a răspuns:

Pai...depinde.Ori s-a intimidat fata si nu a stiut ce sa-ti zica, ori pur si simplu i-a picat netu, messu etc.
Daca ai curaj si atitudine, mergi inainte. Abordeaz-o mai mult cand va intalniti in real life ca sa vada si ea ca e chiar pe bune.Cu niste glume, niste atingeri, priviri, sti tu, o sa cada in plasa tongue
Sau poate e atat de timida (sau nu te place...) incat o sa se comporte cu tine ca si cum n-ai exista.Atunci ia-o de-o parte si spune-i ce are de gand, sa-ti dea un raspuns.
Dar daca o sa-ti rada in nas sau o sa zvarneasca zvonuri despre tine, spune-i ca era o gluma, ca o luai la misto, ca n-ai sta tu cu cineva ca ea, razi de ea...Dar in fata, nu pe la spate.
Succes si atitudine! funda?

| Casica a răspuns:

Asatongue

| Cristina_3547 a răspuns:

DOAMNEEEEEEEE!
Nu-mi vine sa cred!
@Rozallin draga, pot sa stiu de ce ai facut copy-paste la raspunsul meu?!
Sa sti ca o funda nu e un Oscar, nu te face ai inteligenta.
Ce ridicol...