| Sorynn17 a întrebat:

Salut..in ultima perioada sunt trist, in depresie, nu pot fi cu o fata împreună, nu știu parcă nu e de mine dragostea am avut câteva relații dar nu știu..am 18 ani.

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Man,daca vrei, putem vorbi mai multe în privat, poate te pot ajuta eu cu vreun sfat, părere...am experimentat și eu tot felul de experiențe și cred că te-ar putea ajuta...și poate înveți și ceva din pățaniile mele, lasă-mi te rog, un mesaj, aici, pe TPU!

| Motherlode a răspuns:

Stai linistit si nu te intrista. Nicio fata nu este un capat de lume, daca ea nu vrea sa fie cu tine deoarece nu simte o chimie intre voi, incearca sa te detasezi, cu siguranta nu e fata potrivita pentru tine. Iubirea nu trebuie cautata excesiv sau fortata, cand vei gasi fata potrivita iti vei da seama. Incearca sa fii tu insuti si sa ai incredere in tine. Totul va fi bine. happy

| Pax3roner a răspuns:

Roagăte lui Dumnezeu să te ajute.