| mgtow a întrebat:

Salut, nu ati dori sa punem ceva mai nou pe acest site? sa putem raspunde la intrebari cu litere diferite asa cum apare in word, sa punem un aspect mai diferit pe site sa ii dam mai multa viata nu ati vrea? Parca e plictisitor acelasi TPU fara schimbare sad Haideti sa incercam sa convingem adminul sa schimbe cateva chestii pe acest site.

5 răspunsuri:
| mgtow explică:

Atunci haideti sa facem un acord cumva sa schimbam diverse chestii aici eu prefer sa pot scrie cu alt tip de literewinking voi ce doriti?

| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck
Ma, sincer ...ideea ta nu e rea!
Ar fi mai fain colorat sau alte efecte!
Daca ai nevoie de sprijin, sau voturi pentru schimbare. Yo una iti vin in ajutor!big grin
SuCcEs!

| Mauve a răspuns:

Suna bine.Nu ar strica sa fie mai colorat pe aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaah, deci tu vrei sa faci o petitie?
Pai bine, sunt de acord. Tare ideea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaah, deci tu vrei sa faci o petitie?
Pai bine, sunt de acord. Tare ideea!
happy