| David112A a întrebat:

Salut! Sunt clasa a 9a și trebuie sa îmi pun opțiunea pentru practica.Sunt la alimentație și turism și vreau sa știu care e cea mai buna varianta pentru mine fiind băiat. Restaurant hotel sau magazin?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta depinde ce-ti place tie, ca degeaba te trimitem noi la restaurant, fiindca acolo nu esti primit in restaurant sa servesti, fiind esti sub varsta ilegaal sa atingi alcoolul (sub 18 ani), dar esti pus sa speli farfuriile murdare, sa speli podelele, sa freci cratitile folosite, intr-un caz fericit esti trimis sa aduni farfuriile murdare de pe mese si sa cureti mesele.

| Standt a răspuns:

Restaurant.

| MistarGoGu a răspuns:

Clar restaurant! Poate mai " pică " o brânză un salam in pauza de masa!