| Alex_Alex_1996_biY4 a întrebat:

am 14 ani. De dimi când eram fff putini in sc. am trecut unul pe lângă altul de câteva ori. A început să zâmbească. A trecut de câteva ori pe lângă clasă. Eu mă duceam la clasă și ea spre baie, eu am intrat în clasă și ea în 5 sec era în dreptul ușii. Adica când eram fff puțini în școala am trecut unul pe lângă altul mi-a zâmbit și a lăsat privirea în jos tot prin zâmbet. Eu n-am vb deloc cu fata asta. Acum nu stiu ce sa cred daca mă place. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Noroc Alex. La sigur te place. Fata dacă îți zâmbește și se intimidează când te vede atunci înseamnă că are sentimente față de tine. Ține minte asta. Dar tu nu sta )), începe să vorbești cu ea, cheam-o la un suc și dă-i foială big grin

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil sa te placa

| Violleta2022 a răspuns:

Ce este: "sc", "dimi", "vb", "acum"?
Ca nu le gasesc in limba romana!

| Treaem24 a răspuns:

Dar sa o conduci acasa la ea nu la tine ok