| valentin233 a întrebat:

Am o problema. Am sunat pe cineva de cateva ori cu privat, iar el acum sustine ca m-a dus la politie, si ca o sa primesc amenda de 250 de milioane. Eu nu i-am facut nimic ( amenintat/injurat), doar. vorbeam cu el.
Mi se poate intampla ceva?

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Vrea doar să te sperie. Atâta timp cât nu l-ai hărţuit nu ai ce să păţeşti. Şi nu îţi dă 250 de milioane pentru atâta lucru, mai repede îl pune să-şi schimbe cartela.

| katy a răspuns:

Politia are un program care poate depista nr de pe care a fost sunat insa daca nu esti pe abonament, le este foarte dificil sa te gaseasca.iar in al doilea rand daca ceea ce ai vb tu cu respectivul la telefonul nu e ceva de natura amenintarilor sau mai grav atunci politia nuse va obosit cu siguranta sa te caute.stai linistit ca nu te cauta nimeni, cu siguranta era pretext ca sa nu il/o mai suni

| SweetSacrifice a răspuns:

Nu are cum sa iti dea amenda pentru apeluri telefonice. Puteai si sa il injuri, ca nu primeai amenda. Relax.

| alexutzaa09 a răspuns:

Vrea decat sa te sperie putin ca sa para mai smecher/a.In plus nu e nimic de groaza cand suni pe cineva cu privat si nu injuri