| romeodelacostesti a întrebat:

Am sa va pun o intrebare... Voi va scarpinati cu degetul in c.? Eu da si-mi place cum miroase.

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Scarpina-te in continuare dar nu ar fi rau ca apoi sa-l bagi in gura, sa-l sugi, ca poate-ţi place si gustul!

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

SI TIE?
VAAAI, AVEM ATATEA LUCRURI IN COMUUUN:X!
Mai, TPU este un site unde pui niste intrebari sau raspunzi la unele intr-un mod serios.
Aici chiar sunt niste oameni care au nevoie neaparata de ajutor, dar intrebarile lor nu sunt gasite de oameni fiindca alti mii s-au prostit, punand intrebari de genul asta.
Poate tie ti se pare amuzant, dar altora.

| Siimiiiiii a răspuns:

Alta intrebare nu aveai? laughing

| HaLoGeNNN a răspuns:

laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing
M-am spart de ras!

| gazza01 a răspuns:

Dupa ce'l mirosi, baga degetul in gura!winking

| ktlina a răspuns:

La ora asta chiar voiam sa rad putin laughing

| pUfUlLeTTe3 a răspuns:

rolling on the floor laughing.
Tare asta!

| sPartacWs a răspuns:

rolling on the floor))) du-te frate