| SERGIU2091 a întrebat:

As vrea sa stiu cat costa proteinele pentru masa musculara si care sunt efectele secundare (negative) a proteinele pentru masa musculara ?
Merci.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Depinde ce buget ai, gasesti mai slabe si ieftine sau bune si scumpe happy
Intai trebuie sa zici un buget.

Nu au ce efecte secundare sa aiba, sunt practic alimente concentrate. Dar nici nu te astepta la minuni din partea lor, tot lent progresezi.

Rolul lor este sa-ti asiguri necesarul zilnic de 1.5 - 2 grame de proteine / kilocorp, ca doar din alimentatie e mai greu