| curious01 a întrebat:

de vreo 2 luni folosesc zynerit si au inceput sa-mi treaca cosurile, avem destul de multe, si aproape sunt curat, dar totusi imi mai apar cate unul sau doua, apoi trec si iar apar, as putea face ceva sa scap in totalitate de ele? multumesc, FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Seyko a răspuns:

Cosurile apar in perioada adolescentei, si eu am avut aceeasi problema cu cosurile, am folosit Zynerit vreo 4 saptamani dar degeaba, cosurile dipareau pentru 3-4 zile apoi iarasi reapareau. De obicei acestea dispar de la sine dupa primul contact sexual ( asa imi ziceau parintii big grin )