| N3verM1nd a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata din generala si problema e ca au trecut 3 luni de vara si nu am mai vazut-o decat cateodata prin oras. Am fost la aceeasi scoala timp de 8 ani si a inceput sa imi placa din clasa a 5 a, "ne-am cunoscut" la ziua unei prietene unde a fost si ea si imi aduc aminte ca am vorbit acolo iar de atunci a inceput. De atunci nu am mai vorbit decat odata in clasa a VII a la un concurs de poezii judetean unde a participat si ea pentru scoala apoi am vazut ca scrie foarte frumos si am luat locul 2. Acum chestia e ca nu pot sa imi iau gandul de la ea si chiar incerc sa o uit pentru ca deja cred ca e prea tarziu. Ea e prima fata la care chiar simt ca tin cu adevarat si as face orice pentru ea si chiar as vrea sa ne imprietenim dar habar nu am cum sa o fac. Adica voua daca voua v-ar trimite un baiat necunoscut oarecum ce ati face? Chiar o iubesc si nu e noapte in care sa nu imi iau gandul de la ea. Cateodata ma gandesc cat de prost am fost in astia 4 ani sa ratez sansa asta. Nu sunt genul ala rusinos dar habar nu am de ce dar cand e vorba de ea nu mai am curaj de nimic. Nu am cu cine sa vorbesc despre asta si sper ca voi ma puteti ajuta, dau funda happy

1 răspuns:
| Anapp a răspuns:

Ok, ca si fata îți spun ca cel mai bine ar fi sa ii scrii. Vorbiți si las o sa te cunoască mai bine, iar apoi spune-i ce simți pentru ea! Eu m as bucura sa vad ca cineva chiar ma apreciaza asa cum zici tu happy Succes! ❤️