| RobertGheorghe a întrebat:

Salut TpU! Sunt baiat, am 15 ani si sternul infundat, adica acea gaura in cosul pieptului si coastele foarte proeminente. Voiam sa va intreb pe voi fetele, vi si pare in vreun fel neatractiv? Dau funda!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, fetele nu au cum sa vada sternul tau daca nu umbli in pielea goala pe strada.
Apoi, nu cred ca ar deranja pe cineva o asemenea anomalie cogenitala, ca nu-ti afecteaza creierul sau comportamnetul, care sunt vitale intr-o relatie.

| sierra1 a răspuns:

"gaura in cosul pieptului si coastele foarte proeminente...vi si pare in vreun fel neatractiv? "

cinstit: oooo, da