| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am mare nevoie de ajutorul vostru, Cine are facebook, twitter, mes sau pur si simplu doreste sa ma ajute sa-mi scrie un mesaj.va rog mult, nu va costa nimic si nu va ia mult timp, in mesaje va voi explica totul.Am nevoie de ajutorul vostru acum, scrieti-mi in acest moment, va rog.Merci anticipat

8 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Spune mi mie ce te preocupa draga mea, eu te pot ajutahappy
Daca vrei sa te ajut scriemi un mesaj si o sa ti las eu id meu.
:*:*:*:*:*:*

| alexutza_1615 a răspuns:

Pot sa te ajut eu daca vrei.pup

| Raluca7761 a răspuns:

Eu.fecebook,twitter si mess

| Raluca7761 a răspuns:

Facebook*

| Sheisshe a răspuns:

Te ajut eu cu cea mai mare placere daca e da`mi un mesaj aici pe TPU si o sa iti raspund cu cel mai mare drag:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!

eu pot sa te ajut.

| nameuser a răspuns:

De ce nimeni nu vrea sa ma ajute, oare e atat de greu?

| georgel1989 a răspuns:

Te ajut si euwinking