| Ioana2012J a întrebat:

Ştiţi vreun site cumva de unde pot comanda cărţi fără să plătesc transportul, ci doar cărţile? Dacă nu, ajutaţi-mă vă rog cu câteva anticariate online...sau cu orice site (fără librărie.net) unde pot găsi cărţi mai ieftine. Fundă

1 răspuns:
| Yusuke16 a răspuns:

Carti ieftine gasesti mai peste tot dar cu transport gratis nu, daca comanzi un joc o carte orice trebuie sa platesti taxa de transporta, aceasta variaza intre 15-20 lei...