| luanaoana99 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre meseria de designer? Este o meserie de viitor?

Răspuns Câştigător
| MasterSpirit a răspuns:

Conteaza sa iti placa, si da, ies bani destul de frumosi din asta.

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,e de viitor, dar e si competitia mare.Depinde ce profil alegi.Si e vorba de un studiu aprofundat in privinta atragerii atentiei asupra subiectului.

| LorenaAnca a răspuns:

Daca ai talent si idei e super! Poti scoate bani frumosi. Dezavantajul e ca sunt foarte multi si competitia e mare.

| luanaoana99 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri.

| Maria_Ana_1998_XnrA a răspuns:

Este o super meserie de viitor..si cum a spus si KIG ies bani frumosi