| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat vreodata sa fiti foarte foarte tristi asa din niciun motiv? pe mine m-a luat tristetea asta acum 40 de minute si de atunci oftez intruna...

Răspuns Câştigător
| BlackCinnamon a răspuns:

Si eu sunt la fel. Inseamna ca esti o persoana sensibila si melancolica :p ar trebui sa te obisnuiesti cu asta, sunt sanse sa mai patesti asa, oricum, nu e nimic de care sa te sperii, asa e persoana ta, pe langa asta, in momente de genul poti vedea cu adevarat cine'ti este aproape si cine nu, si te va face sa te simti si mai bine ^^, o sa fie ok :d take care.

5 răspunsuri:
| venilla a răspuns:

Se zice ca esti trist "fara niciun motiv" cand ti-e dor de cineva.laughing Daca e asa, suna acea persoana si nu mai sta pe ganduri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap mi se intampla foarte des ..acum nu sunt trista sunt prabusita, terminata ma rog nu cont asta.

| Wehes a răspuns:

In fiecare zi!

| deeadenisa0 a răspuns:

Probabil ti-ai amintit de un moment neplacut din viata ta, care il regreti sau de care iti este dor happy!