| anonim_4396 a întrebat:

Vreau cele mai bune nume de familie si prenume englezesti sau americane. FUNDA pentru cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| LarysaLarisa a răspuns:

Nume de familie : Anderson, Wilson, Williams, Robinson, Smith, Johnson, Walker, Edwards, Jones, Green
Prenume baieti: Kevin, Mike, Zayn, Nick, Nach, Jason.
Prenume fete: Zoella, Jessica, Emma, Lola, Jennet, Anne...

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cand un nume de familie este bun sau mai putin bun?

Răspuns utilizator avertizat
| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Prenume fete : Beatrix, Britney, Emily, Ginger, Jennifer, Kendra, Loriana, Loris, Martina, Noemy.
Prenume baieti : Addison, Andy, Arthur, Barton, Bob, Brad, Christian, Cody, Darwin, Duke.
Nume de familie : Andersson, Brown, Jones, Harrison, Millard, Darcy, Taylor, Lopez, Fernandez, Lovato.