| flor31 a întrebat:

Vreau sa ma despart de prieten si nu stiu ce sa-i scriu in sms, dati niste idei

4 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Nu ar trebui sa-i spui printr-un sms. Intalneste-te undeva cu el si vb doar voi doi. Spune-i ce te nemultumeste si poate veti clarifica situatia. Sper ca te-am ajutat. Succes. Funda? :*

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Ai putea sa ii spui ca esti confuza si ai vrea sa fi singura (astfel el nu o sa se simta vinovat de faptul ca vrei sa te desparti de el),mai spune-i sa nu iti ceara explicatii ca nu esti in masura sa i le dai acum(asta daca nu vrei sa i le dai) si ca asa e mai bine pentru amandoi. Daca vrei ramai amica lui, daca nu, fiecare cu drumul sau si atat. happy

| NedelcuRemus a răspuns:

Pai:
Scuze nu mai pot continua relatia,
Nu mai pot sa tin relatia intre noi,
Sa terminat intre noi.
Funda pls?

| 354 a răspuns:

Buna.Eu cred ca nu in sms trebuie sa ii zici ca vrei sa te desparti de el, ci fata in fata sti de ce pentru ca vei da dovada de lasitate daca ii vei scrie intr-un sms ce ai de gand sa faci.Nu noi suntem cei care trebuie sa iti zicem ce sa scrii in sms, pentru ca noi nu stim ce s-a intamplat intre voi, scrie-i ce iti dicteaza constiinta!