| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o pisica (femela) tarcata. Nu vreau sa fie prea mare 1. la ce varsta ar trebui sa o iau ( ca sa nu o hranesc totusi cu pipeta?) 2. de unde credeti ca m-as putea interesa reviste linkuri... orice! Nu vreau de rasa si mi-ar placea sa adopt una sau in fine sa o cumpar HELP!

2 răspunsuri:
| Kitty654 a răspuns:

1. Pe la 5 luni cred ca e cum ai cerut mai sus
2. Exista multe site-uri doar scrii adoptii pisici cauti pisica care iti place verifici varsta si o cumperi sau poti sa cumperi o pisica de la un mall, un hipermarket(si de la mall e bine ca o salvezi de la caldura si inghesuiala aia) Daca ai probleme cu ea poti sa ma intrebi pe mine. Bafta!

| Canyounot a răspuns:

Apropo din Craiova nu mai stiu eu de la Bucuresti sau brasov sau etc etc.