| Bety15Love a întrebat:

Vreau sa stiu dc mi-a fost dezactivat contul de pe facebook? sad Cand am incercat sa intru mi-a scris cont dezactivat si nu stiu dc crying angry? Pls help :X fundita >:

5 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Si eu am aceiasi prolblema la mine zice ca facusem spam la mine pe wall dar nu postasem nimic si zice ca contul de dezactivat

| Daii_4342 a răspuns:

Contul se dezactiveaza daca ai sub 14 ani big grin

| redsh0t a răspuns:

Iti spun eu. nu ai mai intrat demult pe el.happy funda?batting eyelashes

| massy a răspuns:

Incearca sa il recuperezi.sau poate este o eroare de la ei.nu stiuthinking

| AlexutzzaBlondutza a răspuns:

Mi s-a intamplat la fel si am 16 ani