| MANDY_2679 a întrebat:

Vreau si eu porecle pentru numele Andreea ( in afara de Deea/Deiutzaoh go on)

Răspuns Câştigător
| BAliinuShaa a răspuns:

Ada
Andreiutza
Andrutza
Andy
Ade
Andre
Andu
Andruska
Andreiut
Sau ceva ce nu are legatura cu numele tau :
Kidaa.Kidu.Barbie.Kitty.Shtrumf.Pitic.Easy.Doxy.Docse.Zmiley.Dade.Mitzi.Dee`dee.Etc laughing
Sper ca te-am ajutat. Funda:*?

10 răspunsuri:
| Woofy a răspuns:

-Andy, Andre, Rea, Andrusca, Ade, Andry, Andutza, DeDe, Andu,

| Ada... a răspuns:

Bună! Deiuţ, Andra, Andu`, Andi, Dee, Andre, Dede, Anduţa, Deyu`.winking

| Loryoficial a răspuns:

Pe prietena mea o cheama tot andreea si cateodata ii spun deiii sau deyabig grin

| nuamnuvreau a răspuns:

Dede, Andu, Andre, Andruscarolling on the floor

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Buna!happy si p mine ma cheaMA TOT ANDREEAblushing si mi se zice andrutza; x andutza andy; x andrusca si deiahee hee

| Andra00009 a răspuns:

Vrei sa aiba legatura cu numele tau?
daca nu vrei sunt mii.laughing
Izzy, buby, bubu, stix, foxy, nony, desthinking

| MoonShadowxB a răspuns:

Am o colega pe care o cheama Andreea. Cand o vad in oras, o strig in toate felurile posibile:
-Ardeiaaa
-Ardeias
-Ardeiut
-Ardeiuta
-Ardeiusca laughing
si lista continua...

| FunnyFrog a răspuns:

Ce zici de AndOtsza, Adutsza, Andrusk, Andra, Andru, Dee, Ada, Dede, Andrutza, Deuka, Dydyshor, Didi, etc.

Insa cel mai bine ar fi sa le spui prietenilor sa-ti dea o porecla dupa comportament asa ar fi cel mai funny!winking Mult succes!

Mie una-mi plac alintarile astea...Nu le pot zice poreclehee

Pupici:*:*

Pa`pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreiutza

| lolo_7651 a răspuns:

Pai ada, dede.