| LanderRuxandra a întrebat:

A mai primit cineva de la firma Xian yu yuan internet tech ltd colete necomandate?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Banuiesc ca este vorba de un email sau mesaj pe care l-ai primit, nu de coletul in sine, asa-i?

Fiindca asta ar putea fi teapa, ca sa le trimiti niste bani, spunandu-ti ca este pentru posta, nu pentru colet, fiindca coletul este pe gratis, dar ei vor de fapt sa-ti pui cardul bancar ca ei sa-ti ia cati bani vor din cont.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, chiar este TEAPA!
Scrie pe tiktock despre teapa:

"Xian Yu Yuan Internet Tech Ltd Teapa
Discover videos related to xian yu yuan internet tech ltd teapa on TikTok. See more videos about Varza Iumor Finala, Ce Savai Pe Masa in Noaptea De Revelion, Banii Vin Catre Mine, Cristina Demetrescu Zodia Leu, Dani Și Adriana Copilul, Bontea Fodor Asia Express Roz."

https://www.tiktok.com/discover/xian-yu-yuan-internet-tech-ltd-teapa