| SoLomonDinca a întrebat:

Am făcut un transfer în data de 27.11. 2022 pe paysafecard în contul meu bancar Transilvania dar încă n am primit banii, acolo scria ca în decurs de 3-4 zile, asta e a 4 a zi și tot nu au intrat banii. Cred ca e teapa cu paysafecard și transferul asta

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cate stiu eu, dintr-un bon valoric cum este paysafe nu se pot transfera bani in cotul bancar, doar se poate platii cu el.

| ZyRRe a răspuns:

Nu este. Ieri a fost 30 noiembrie, zi libera legal. Azi 1 decembrie, zi libera legal. Posibil sa intre maine, daca nu si-au luat si astia concediu prelungit. Daca nu intra maine, iti intra luni.