| StoryLife14 a întrebat:

Buna,am o întrebare... bunica mea are 63 de ani si are o rata la banca pe care inca nu a platita ( da pe fiecare luna 3 milioane la banca) si vrea sa ia de la eMAG o chestie si vrea sa o ia prin rate... poate?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa se intereseze la eMag, fiecare magazin online are un regulament propriu de rate si precis il gasesti pe site-ul oficial.
In orice caz, de regula, va putea cumpara in rate doar daca nu se depaseste gradul de indatorare si varsta prevazuta in regulamentul magazinului.