| Thechoiseisyour a întrebat:

as dori sa-mi fac un site pentru promovarea afacerii proprii, stie cineva pentru ce metoda as putea opta? Vreau sa il creez eu, nu sa platesc pe cineva, multumesc anticipat, funda pentru raspunsul care ma va ajuta, de preferat linkul site-ului sa fie la finat unul usor de retinut

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Brotacelul a răspuns:

Cel mai simplu il poti face cu www.ucoz.ro - iti ofera mult mai multe posibilitati decat alte platforme de profil.
E in romana, e gratuit si multe materiale ajutatoare poti gasi pe forum.ucoz.ro

Răspuns utilizator avertizat