| redu111 a întrebat:

Buna TPU, am o problema legată de cardul pluxee(fost sodexo)am bagat plata cu telefonul de scurt timp si am folosit-o de maxim 5 ori, azi am incercat cu cardul fizic si imi da eroare mereu, ce s-a intamplat? E problema la card sau altceva?

1 răspuns:
| FlorinVictor20 a răspuns:

Salut,trebuie sa suni la ei.acele carduri au probleme. uitate la cipul de pe el, nu are o culoare ciudata? suna la ei.iti vor trimite altul.am patit si eu la fel si mi au trimis altul