| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Buna tuturor.
stie cineva sa imi spuna daca maildirect este gratuit?
adica daca fac acel cont imi ia ceva?
va rog sa ma lamuriti si pe mine puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Iti spun ceva sa nu te inregistrezi pe site. Sunt escroci. Acest maildirect este printre 4-5 site-uri pe care le detine aceasta societate Marginean Holding Srl din Bucuresti care a inselat mii de oameni, citeste te rog http://charming-women.blogspot.gr/2014/04/castigi-bani-pe-internet.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula, acolo unde trebuie sa platesti, cer banii inainte si apoi iti permit sa faci ceva. Incearca si daca cer plata, renunti in acel moment.

| myself405 a răspuns:

Nu tot ce zboara se mananca. Eu iti recomand sa vezi intai niste dovezi de plata, apoi sa te apuci de treaba. Vezi aici o dovada de plata http://cumfacbanipenet.no-ip.org/dovada-de-plata-clixsense.php si citeste ce e scris pe acolo pe site. Te vei lamuri repede. Sper ca te-am ajutat.