| Generalgrevious031 a întrebat:

Exista jocuri de android in care poti castiga bani cu adevarat?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Exista sondaje de opinie platite. Eu a facut la Mobrog si GFK (pentru cummparaturi). De Mobrog m-am lasat. Abia in 10 luni reuseam sa strang 5 Eu. La GFK scriu cumparaturile zilnic si cand strang 4000-6000 (le strangi cam intr-un an. Depinde de multe cauze obiective si subiective.) de puncte iti cumperi ce vrei de pe brosura lor. Daca oricum fac cumparaturi de ce sa nu profit? Poti scrie ce cumpara familia sau altcineva pentru familie. Te inscrii aici: https://panel.gfk.com/scan-ro/bine-ai-venit

| Simpatic a răspuns:

Gandeste-te ca cineva a depus un efort mai mic sau mai mare ca sa realizeze un anume joc, creatorul vrea ca el sa aiba un castig nu sa castige cineva doar pentru ca joaca acel joc
ca exista jocuri pe PC in care cumperi itemuri si le revinzi asta este altceva
dar vorbind de android...in jocuri banii acolo sunt fictivi, banii din jocuri cu care cumperi diferite updateuri etc

| Hyperion7 a răspuns:

Nu exista jocuri in general.
Nici la păcănele nu câștigi, darămite jocuri pe android!
Sa fim realiști, zic

| JohnnydeFeer a răspuns:

Nu exista jocuri pe android care sa ofere bani cu adevarat, Tot ce vezi sunt numai tepe

| Distrugatorul7000 a răspuns:

Jocurile de pe telefon sunt facute sa iti ia banii, nu sa iti dea