| cristitoader13 a întrebat:

Pit sa schimb banii daca am 15 ani din dolari in lei

Răspuns Câştigător
| Ionuț_Ionuț_1999 a răspuns:

Pai,depinde..eu unul astazi am fost de am schimbat 20 de euro in lei si mi-a schimbat suma respectiva, depinde unde te duci sa ii schimbi.
Normal nu ar trebui sa lase minorii sa schimbe sume de bani la exchange dar incearca totusi, daca te duci ia si buletinul tau cu tine in caz ca il va cere... funda?! wave

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Poti, la unele banci nu ai voie decat daca ai cel putin 18 ani, dar la western union eu am schimbat (am 17 dar mai am putin pana la 18).
Oricum in orice caz iti cere buletinul.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Legal nu ia voie dar poti lua un amic care este major si ati poate schimba el happy

| cristitoader13 explică:

Dar unde pot sa-i schimb la banca sau la curs valutar