| Benyamin173 a întrebat:

Salut! Cum pot primi banii aia gratis de pe revolut, parca 200 lei sau cel putin atat primeste persoana respectiva si dupa-mi transfera mie? Mi-am făcut cont, am confirmat tot și stiu ca trebuie sa efectuez 3 plăti de minim 15 lei, trebuie sa îmi comand și cardul fizic neapărat?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai vei primi bonusul ala numai dupa ce faci cele 3 cumparatur, cheltuindu-ti banii si apoi ei iti dau acel bonus.

| Smolbean a răspuns:

Da, trebuie card fizic
După ce ți l comanzi, trebuie sa ți trnasfer bani în contul de revolut și sa faci 3 plăti de minim 15 lei
Apoi banii ii vor fi virați în contul prietenului care te a "recomandat". Banii ii vin lui, nu ție
Nu știu cum funcționează, și după cât timp poți sa faci plăti. Eu mi l am comandat, și în primele zile nu puteam face plăti, iar după câteva zile, puteam, dar deși făceam plăti, banii nu i au intrat persoanei respective.
Banii i au intrat abia după vreo săptămână.
E pe bune faza, dar mai decalata.

| VladZamfiroiu a răspuns:

Înteleg

| MarianUngureanu a răspuns:

Cum primesc și eu bani pe revolut