| anonim_4396 a întrebat:

Idei de afaceri in Romania in 2021?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Ce merge in Romania? Pai toate meseriile in care nu trebuie sa declari exact veniturile la ANAF sau chiar deloc : florariile, spalatoriile, saloanele de infrumusetare, asta e prima linie in care mai dai un bon fiscal pe ici pe colo.
A doua categorie e categoria celor de joasa speta : proxenetism, videochat, camatarie etc
Mai este o categorie bonus a demnitarilor care primesc bani nemunciti, adica nu fac nimic pentru ceea ce primesc, aici intra orice mizilic de primar de la tara, pana la prefecti, guvernanti, politicieni, parlamentari -cei care nu au facut nimic niciodata si cu toate astea iau niste bani nesimtiti etc

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Service auto, service anvelope (reparatii pana, schimburi) mai ales iarna vin multi sa le schimbe, salon masaj erotic in mare cautare si profit bun.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La fel ca 20 20.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incepe un start-up in domeniul SEO big grin

| NotNamed a răspuns:

Sexmen pentru batranici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pariuri, farmacii, restaurante, reselleri, refurbisheri si vanzatori de second hand

| InOrOut a răspuns:

Scapam de taierea copacilor: MDF din paie (din lucrena uscata), hartie din paie de lucerna
Plastic bio din porumb

| DecstarIsBackAgainMtfk a răspuns:

Outlet pentru haine cu tematica: Covid edition, tricouri cu muci, stickere cu pesti din rasa guvizi ca sa se prinda astia mai smecheri stii ce zic, astia sunt clientii buni.