| Jocker125473 a întrebat:

Salut TPU. Am o întrebare legată de cardurile de credit( star bt ) cu rate fara dobânda. In cazul in care retrag o sumă de pe card, luna viitoare pun suma înapoi și după retrag iar jumatate din ea și tot așa până mă achit (respectând termenii de plata practic) e vreo problema? Comision mare pe parcurs sau la închiderea cardului?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu va fi nici o problema! vei suporta comisionul la fiecare retragere nu la inchiderea cardului! cat va fi comisionul asta numai banca poate sa-ti spuna dar va fi dupa ce sume vei retrage...