| WW2K18 a întrebat:

Salutare, oricine poate dona cu paysafe sau paypal pe un cont iBAN, nu? Adica pe un card visa, si banii intra direct pe card, nu?
**dau funda**

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Donatul se poate realiza de la un cont Paypal in alt cont Paypal, nicicum nu se poate face dintr-un cont Paypal intr-un cont bancar strain.
Contul Iban apartine unui cont bancar si nu se pot transfera in el decat bani de pe alt cont bancar.
Din pacate, ca persoana fizica nu poti trimite bani dintr-un credit card la un cont bancar (cu iban), operatiunea fiind posibila numai facuta de o banca sau companie care are posibilitatea si programul sa poata face plati sau transferuri bancare.