| izabella25 a întrebat:

Se întâmpă ceva dacă schimb parola unica?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, cea veche nu mai e valabilă.
Tu stii la ce.

| Bengosul123 a răspuns:

Dacă ai schimbat parola, este clar ca cea veche nu mai merge. Dar parola unica la ce?

| GetMeSoon a răspuns:

Parola unica la ce? Odata ce ai schimbat parola, parola veche nu mai este valida. Deci va trebui sa folosesti parola noua

De regula, majoritatea aplicatiilor notifica prin email ca parola a fost schimbata. Asta din motive de securitate -- in cazul in care contul a fost accesat de un hacker, proprietarul poate lua masuri adecvate.