| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Se pot scoate bani daca o persoana are pinul cardului meu fara sa aiba cardul?
Ajutor

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, degeaba are pinul tau daca nu are si cardul tau, cardul lui nu va recunoaste pinul tau. Ai scris gresit poinul, pinul nu poinul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de pe ce sa scoata banii daca nu are cardul?

| Anca32 a răspuns:

Nu are cum pentru ca trebuie sa introducă cardul și după pinul

| laeimbrea a răspuns:

Fără card nu are ce sa faca cu PIN-ul, asa ca stai linistit.

| 54kuv a răspuns:

Depinde de persoana. se poate clona cardul tau. dar nu oricine poate face asta ca-ti trebuiesc 2, 3 jucarii pentru asta. daca e din cercul de apropiati putin probabil sa o faca deoarece e/ sau ar tb sa fie o chestie penala si daca tu stii cine il are nu e chiar relativ usor de prins.
totusi eu as schimba pinul daca as fi in locul tau