| Str3n6arizza a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la http://www.bijunet.ro/? ref=326? Funda pentru cea mai buna argumentare

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

Sunt destul de faine.
Imi plac unele modele foarte mult insa nu stiu cat de adevarat este ce scrie acolo, cum ca sunt din argint/placate cu nu stiu ce. :d
Sunt in lista mea de prieteni de pe hi5 si vad ca au organizat un concurs la care sper sa castig. laughing

3 răspunsuri:
| Aysa19 a răspuns:

Mi se par foarte interesante si nici nu stiam de site! Pai sunt la un pret destul de bun si vad ca arata foarte finut!

| Eu.si.atat a răspuns:

Prea ieftine straight face, parca ceva nu suna bine.thinking

P. Stonguearerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par ieftine, desi nu stiu ce calitate au, nu am mai comandat de pe aces site.