| AdrianaBacescu a întrebat:

Unde lucrează în prezent Iosefina Pascal? Stiu ca nu mai exista News Romania.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparent luni a fost pe Realitatea Plus la ora 21 si mai are cateva postari de genul pe Instagram. Oricum, am vazut cateva minute dintr-un live facut de ea pe Youtube cu 2 luni in urma si mi-au murit cativa neuroni.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Are ceva podcasturi si lucreaza pentru Maria Grapini care este europarlamentar. Nu stiu pe ce post! Probabil consilier!