| rasfatatul98 a întrebat:

Buna am un scuter first bike leader si as vrea sa stiu ce modificari i-as putea aface la caroserie fara sa ma ustere prea tare la buzunar? dau funda

Răspuns Câştigător
| aLeXsNs a răspuns:

Poi din vopsea poti face orice big grin
Vopseste-l in Negru si Albastru. si fa-ti niste folii cu decupaturi '' dar sa fie bine decupate in interior '' in ce forme vrei si cu o alta vopsea cum ar fi alb sau o culoare mai vie '' preferinta ta '' si incearca acolo sa-l faci in doua culori acel semn spus. Dar sa stii ca culoarea face totul si foloseste un verde metalic la jante daca vrei sa le vopsesti vor arata misto ( frumos )winking daca imi mai poti pune intrebari legat de asta raspund cat de repede pot. ( Si nu uita de funda big grin )

2 răspunsuri:
| KaPy2 a răspuns:

Vrei sa ti-l vopsesti? sau ce? De ce vrei sa modifici carenele? astea ce au te supara sau ce?

| Dei17MI a răspuns:

Vopsestel in alb cu negru
Alta nu mai ai